kimiz

Hayat Medya Yapım

Hayat Medya Yapım A.Ş. 2008 yılında Adana’da kuruldu.

“Tam hizmet ajansı” olarak kurulan ajansımız, tam hizmet vermenin gerekleri ve altyapısına sahip olarak müşterilerine strateji belirleme, grafik, tasarım, uygulama, medya planlama ve medya satın alma hizmetleri sağlayarak, tek merkezden hızlı ve etkin çözümler üretir. 

Hayat Medya Yapım  diğer reklam ajanslarında farklı olarak, verdiği tüm hizmetlerin ve hazırladığı reklam kampanyalarının takibini ve kontrolünü yaparak müşterilerine farklı bir hizmet sunar.

Diğer bir deyişle “Hayat Medya” tanıtmak istediğiniz marka ya da ürünü doğru hedef kitlesine, doğru zamanda, doğru bir reklam kampanyasıyla, doğru mecraları seçerek tanıtır. Logo tasarımından kurumsal kimlik çalışmalarına, gazete dergi ilanlarından tüm matbaa ve baskı işlerine, televizyon reklamlarından açık hava reklam kampanyalarına, web tasarımından totem tabela uygulamalarına kadar tüm beklentilerinize cevap verebilecek altyapıya ve birikime sahip olan ajansımızın bugüne kadar iş yaptığı/çalıştığı kıymetli müşterilerini ve yaptığı tüm işleri inceleyerek ajansımızla ilgili daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. 

 

Abdulvahab DELİBAŞ

Genel Koordinatör

 

 

© 2013 Hayat Medya Yapım A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.